Mews i NIPS: ISIS a Joan: Příběh lásky, zázraků a moc sociální sítě

jsem vám poprvé řekl o ISIS i o Joan v prosinci. Když Joan, která trpí terminálním onemocněním jater, byla loni v listopadu spěchána do hospice, měla jen jedno strach: Co by se stalo s jejím váženým kočičím ISIS? Joan pokračovala v placení pronájmu ve svém bytě a zběsile kontaktované skupiny záchrany zvířat, aby objevila nový dům pro ISIS. Její situace zachytila zájem Doriana Wagnera, tvůrce rozkošné sítě dodávek, který šel do práce a představil zázrak sociální sítě. Během několika dnů měla nejen pěstounský dům pro ISIS, ale byla také schopna zajistit, aby ISIS viděl Joan rutinně. Noviny South Florida Sun Sentinel představovaly příběh začátkem tohoto týdne.* Příběh ISIS i Joan se nadále nadále píše. Skupina Facebooku Dorian produkovala se rozrostla na více než 1 000 členů, z nichž mnozí poslali karty, dárky a také přispěli peníze na zajištění ISIS i Joan. Nejedná se pouze o typ příběhu, který obnovuje vaši víru v lidstvo, ale rovněž zvyšuje expozici důležitého problému: požadavek, aby domácí zvířata umožnila vidět pacienty hospic.

Pokud jste tento týden zmeškali jakýkoli typ příběhů uvedených na vědomí kočky, zde je rekapitulace: v pondělí jsme vám řekli, že strach u koček je během veterinárních návštěv více než jen emocionální problém, v úterý jsme přesně sdíleli informace o informacích Jak můžete vyhrát dvouletou nabídku vrhu, ve středu jsme vysvětlili, co spouštěče postřikuje kočky a co můžete udělat, abyste jej zastavili, stejně jako v pátek jsme zkontrolovali Pure, nádhernou novou kočičí fotografickou knihu. Stejně jako si nepamatovat, že se dostanete do našeho dárku pro šátek na tisk srdce a také na kočičí módní šperky z Triple T Studios!

Dnešní video vás určitě rozesměje. Přesně kolik koček je potřeba k naplnění denní postele? Užívat si!

Přeji vynikající víkend!

Obrázek přes SUN Sentinel

* Měl jsem zájem, že odkaz na článek Sun Sentinel je uvažován o „prémiovém obsahu“ a musí si jej prohlédnout. Dostal jsem na web čtyři bezplatné názory, takže si nejsem jistý, proč to několik z vás vidí, ale pokud nemůžete získat přístup k článku, Dorian složil článek o ISIS i o Joan pro Catster, který také zachycuje příběh krásně.

Ingrid King

Můžete také jako:
Mews i NIPS: Trap King Sterling Davis získává mainstreamovou ochranu médií

Mews i NIPS: Léčivá síla koček

Mews i nips: umírající dáma se sešla se svou kočičí

«Recenze: Čisté, kočičí portréty od Lucase
Ovlivňuje vaše nálada vaše kočky? »

6 komentářů k Mews i NIPS: ISIS i Joan: Příběh lásky, zázraků a moc sociálních médií

Kaia Denham říká:

1. února 2015 ve 14:19

Byl jsem spolu na ISIS i na Joan Trip už poměrně brzy a je neuvěřitelné, jak přesně se rozrostlo. Věřím, že to způsobí obrovský rozdíl na velkých místech, jako jsou zařízení pro péči o hospicové a záchranné skupiny. Nyní, když se zde příběh objeví, osloví mnohem více lidí. Je to tak krásné, jak přesně se může rozšířit i péče. Děkujeme za zveřejnění tohoto, Ingrid!

Odpověď

Glogirly říká:

1. února 2015 ve 12:03

Ach, ty kočky v tom mazlivém zásobníku jsou tak rozkošné !!! Připomínají mi hromadu přístavních pečetí … s výjimkou všech štěkání a bojů.

Dorian je opravdu úžasný … Tento příběh se opravdu dotkl našich srdcí. Také doufáme, že pomáhá připravit metodu pro více skvěle na světě.

xo

Odpověď

Deb Barnes – Zee a Zoey říká:

31. ledna 2015 v 11:28

Ach! Toto video je plátek mého každodenního života!

Dorianův příběh je na všech úrovních úžasný, stejně jako já opravdu doufám, že připravuje metodu, aby umožnil více mazlíčkům vidět pacienty v hospici a také požadavek, aby jim pomohl objevit skvělé domy, aby jejich strážci nakonec mohli odpočívat v míru.

Odpověď

Ann říká:

31. ledna 2015 v 10:53

Chtěl bych si prohlédnout celý příběh, ale je označen jako „prémiový obsah“ a také se neotevře, pokud nezaplatím za přístup.

Odpověď

Ingrid říká:

31. ledna 2015 v 11:12

Je mi to líto, Ann. Poskytlo mi to pro bezplatné zhlédnutí, než mě požádal, abych zaplatil za obsah. Zde je odkaz na článek Dorian složený o ISIS a Joan pro Catster:

Odpověď

Karen a Gerard říká:

31. ledna 2015 v 9:10

Jaká rozkošná spousta chlupatých koček! Chci je všechny pohladit !!!!

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ