Recenze knih: „Pravděpodobné drápy“ od Clea Simon

Miluji čtení vraždných záhad, která obsahují kočky, a tato série je jednou z mých oblíbených. „Pravděpodobné drápy“ jsou čtvrté v seriálu, další tři jsou „Mew Is for Murder“, „Cattery Row“ a „Cries and vousy“. Všichni mají spisovatelka na volné noze kočky a rock and roll Theda Krakow a její černobílá smokingová kočka Musetta.

V „pravděpodobných drápech“ se Theda ocitne hlavním podezřelým za vraždu veterináře útulku, s Musettou jako jedinou zkušeností toho, co se skutečně stalo. Theda je propuštěna na kauci díky spojení jejího bývalého policajtového partnera Billa. Nyní musí najít skutečného vraha, než se ona a Musetta stanou dalšími oběťmi.

Spiknutí je pozoruhodně dobře vytvořené, postavy jsou vícerozměrné a sympatické a zjistíte, že si chcete příběh vychutnat a zároveň chcete závodit do cíle, abyste zjistili, kdo to udělal.

Možná budete chtít zvážit čtení celé série od začátku do konce. Jednou z věcí, které jsem si potěšil o všech čtyřech knihách, téměř mnohem více než skutečné linie spiknutí, byl vývoj postav. Než jste do druhé knihy, máte pocit, že se znovu spojíte se starými přáteli. Určitě doufám, že „pravděpodobné drápy“ nebudou v této sérii poslední.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Recenze knih: Série Theda Krakow od Clea Simon

Recenze knihy: Shades of Grey od Clea Simon

Recenze knih: Psi nelžou od Clea Simon

«Navštívení seniorské kočky
Rozhovor s Dawn Kairns, autor „Maggie: The Pet Dog, který změnil můj život“ »

2 komentáře k recenzi knih: „pravděpodobné drápy“ od Clea Simon

Ingrid říká:

20. června 2009 ve 16:34

Díky za zastavení, Clea! Těším se na „Shades of Grey“.

Pro mé čtenáře, kteří nejsou obeznámeni s Cleaovou prací, je „Shades of Grey“ první v zbrusu nové sérii záhadných sérií Dulcie Schwartz. Z autorových webových stránek: „Student gradu na Harvardu, Dulcie žije pro výzkum. Její disciplína – gotický anglický román z konce 18. století – se může zdát menší. Ale pro Dulcie je důvod se ponořit do knihovny, do uspořádaného, ​​odůvodněného světa knih. Přinejmenším, dokud nebude její spolubydlící zavražděn, její matka začne volat s některými zvláštními psychickými sny. A zdá se, že duch její pozdní, velké kočky, pan Gray, jí pomůže skrz to všechno … nebo přes okraj. “

Odstíny šedé budou zveřejněny v září.

Mnohem více informací o knihách Clea najdete na www.cleasimon.com

Odpověď

Clea Simon říká:

20. června 2009 ve 14:49

Ooh děkuji! Ještě nemám plány na páté, ale rád bych ho udělal – a dám vám vědět. Mezitím doufám, že byste mohli zvážit můj první tajemství Dulcie Schwartz „Shades of Grey“.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ