Buďte tím nejlepším, co můžete být: Příběh Judy Hudsonové

od Melissa Viera
2. října 2017
Stanovení cílů a snění o budoucnosti je jednoduchá část ve srovnání s obtížnou prací, kterou potřebuje k dosažení těchto cílů. Pokud chcete být v něčem vynikající, musíte o tom udělat mnohem víc než snít. Musíte vložit obtížnou práci i dlouhé hodiny. Vždy budou existovat překážky, ale přesně to zvládnete obtíže, díky nimž budete skvěle. Když se budete zabývat výzvami, můžete buď poskytnout a objevit něco snazšího, na kterém se dá pracovat, nebo můžete udělat, co je potřeba, abyste se posunuli kupředu.

Bez ohledu na to, jaké mohou být vaše cíle pro péči – vylezení pro ženichu obtížného plemene, poprvé, aby se GroomTeam USA nebo otevření vlastního podnikání – nevyhnutelné, že se setkáte s mnoha nepředvídanými obtížemi a rozptýlením na vaší cestě.

Judy Hudsonová, která žije v Kingston Springs, Tennessee a také v mobilním péči o mobilní péče Vyrůstat na farmě v Kentucky učil Hudsona hodně o tvrdé práci. Strávila hodně času staráním o koně i další zvířata i jako malé dítě. Hudson si užil práci se zvířaty, zejména péči a kartáčování koní, i když práce nebyla zdaleka snadná. Zima mohou být obzvláště náročné. Hudson si vzpomíná, že vzal sekeru a odtrhl led z kopyta koně, aby mohli pohodlně chodit v drsné zimě.

Jako dítě i teenager strávila Hudson spoustu času péčí o koně, ale nechápala svět péče o psů až později v jejím životě. “Pravděpodobně jsem věřil, že budu pracovat ve světě koní,” říká Hudson. “Pocházel jsem z malého města v Kentucky a já jsem nerozuměl tomu, že vyrůstala něco, co vyrůstalo.” Ani jsem nechápal, že existuje něco, co se potáčí pes nebo něco podobného, ​​až do školy. “
Reklamy

Po absolvování vysoké školy s veterinárním technikem začal Hudson pracovat pro veterináře v oblasti Nashvillu. “Všiml jsem si, že groomer musel odejít každý den, jakmile byla vyrobena se svou prací, a také vydělávala více peněz, než jsem byla s vysokoškolským vzděláním,” uvádí Hudson. “To mě přitahovalo, protože jsem byla jedinou podporou mé rodiny,” vysvětluje.

Hudson už byl pohodlný při oříznutí, protože na koních poměrně často využívala Clippers – oblékala si své nápoje i uzdě. Jako veterinární technika existovala chvíle, kdy by ořízla psy a také oříznuto kolem ran. Bylo to, když Groomer pracoval ve veterinárním centru, kde Hudson byl technologií, vyšel ven, že se její kariéra drasticky změnila.

“Doslova groomer vyšel z veterináře, kde jsem pracoval, stejně jako jsem si vybral knihu o starém kamenném psího psa a začal se ošetřovat,” uvádí Hudson.

Hudson si uvědomil, že si přeje, aby byla kvalifikovaným groomerem. Když uviděla Ricka i Susan Clevelandovou na přední obálce Groomera na časopis Groomer, světlo pokračovalo. “Zavolal jsem jim a také jsem řekl, že chci udělat typ péče, který děláte.”

Řekli Hudsonovi, že neučí groomery, ale neposkytovala. “Řekl jsem:” Nerozumíš, že jsem obtížný pracovník, stejně jako budu pracovat zdarma, pokud mě naučíš. ”

Po několika dalších rozhovorech bylo Hudsonovo přání pracovat s Clevelandsem odstraněno, jak nakonec souhlasili. Hudson začala pracovat v sobotu s Clevelands, zatímco ona očekávala se svou dcerou Annie Kate.

“Jel jsem hodinu i polovinu každé metody do svého obchodu.”

Po narození své dcery Hudson nadále pracoval obtížně, když skončil tím, že je nejlepším groomerem, kterým by mohla být. V sobotu i ženicha přivedla své dítě do obchodu, zatímco její dítě uprostřed uprostřed péče.

Když Hudson zahájila vlastní firmu pro mobilní péči, také pracovala ještě jeden úkol na podporu své rodiny. Její dny byly stráveny prací, stejně jako její noci byly stráveny péčí na silnici s novým obchodem.

Mít nové dítě, pracovat i provozovat své nové podnikání v péči bylo pro Hudsona hodně, ale stále pracovala na jednom obrovském cíli, kterým bylo vyrobit Groomteam USA. Ještě jedna dobrý přítel i mentor Hudsonova, Chris Pawlosky, ji motivoval k tomu, aby skončila jako velvyslanec Oster. Hudson uspokojil Pawloskyho na psí show.

“Byla vynikající mentorkou a také bych jezdila kamkoli, kde měla psí show, stejně jako jsme celý den ukázali psy,” uvádí Hudson. Poté, co se po celý den představil a pracoval po celý den, by Pawlosky poskytl lekce Hudson Grooming.

“Žádala mě být velvyslancem Oster, stejně jako jsem řekl:” Nevěřím, že požaduji. “null