Nejroztomilejší štěně vůbec část II

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností uvedených v tomto příspěvku.
… A tak začíná část II nejroztomilejšího štěně vůbec … pokud jste zmeškali část, podívejte se na našeho prvního soutěžícího pro nejroztomilejší štěně, kdy sledujete tento odkaz:
Nejroztomilejší štěně vůbec část I
Rychlá rekapitulace: Část I nejroztomilejšího štěně vůbec představovala mé záchranné štěně, australský ovčák s názvem Linus. Byl to rozkošný malé černé štěně zachráněné z útulku Carson.
Soutěžící číslo II je princezna Buttercup. Napsal jsem o ní malé informace a zahrnul její portfolio fotografií:
Nejroztomilejší štěně vůbec – princezna Buttercup
Pro ty z vás, kteří neznají princeznu Buttercup, pochází z filmu The Princess Bride. Byla to runt ve vrhu, takže vypadala, jako by byla malá princezna. Nyní, když se ohlédnu zpět na tyto obrázky, byla ve srovnání s Linusem malá (tyto dva obrázky můžete porovnat na zadní verandě). Když jsme ji zvedli z úkrytu z Riverside, řekli, že jí bylo jen 4 týdny. Na těchto obrázcích by mohla být jen o pár dní starší než ta. Slyšel jsem, že štěňata z úkrytu z Riverside může být smíšené plemeno desáté generace. Z pohledu Buttercup bych řekl, že je mix německého ovčáka.

Princezna Buttercup byla tak roztomilá a drobná, ale rozhodně držela vlastní, když drsné ubytování s ostatními štěňaty v jejím vrhu.
Kliknutím sem hlasujete Buttercup Nejroztomilejší štěně vůbec!
Buttercup in the Nečistové na dvorku

Buttercup to kope na zadní verandu

Buttercup pózující pro obrázek

Přihlaste se k odběru a obdržíte celou nejroztomilejší sérii článků štěňat
Líbilo se vám tento článek a obrázky? Pokud ano, vyplňte níže uvedený formulář a obdržíte celý nejroztomilejší štěňátko série denně e -mailem. Poslední článek série vám umožní hlasovat o vašem oblíbeném štěně! Nezapomeňte si ujít jeden obrázek štěně vyplněním vaší e -mailové adresy ve formuláři níže.

Vložte svou e-mailovou adresu:

Jedna poslední poznámka. Pokud používáte sociální média, nebo dokonce, pokud to nechcete, rádi bychom dostali tuto sérii příběhů trochu větší expozice tím, že je dostanete na Stumbleupon, Digg a Reddit. Pokud jste členem některého z těchto webových stránek, můžete tento příspěvek narazit, Digg a Reddit. Přidal jsem několik odkazů na spodní část stránky, které vám umožní rychle narazit, digg nebo reddit nás.
Četli jste další články z této série? Přidáním odkazů na spodní část každého příspěvku při zveřejnění.
Nejroztomilejší štěně vůbec, část I – Linus The Australian Shepherd Mix nejroztomilejší štěně vůbec část II – Buttercup The German Shepherd Mix nejroztomilejší štěně vůbec část III – Blondie The Labrador Retriever Mix nejroztomilejší štěňátko vůbec část IV. Štěně vůbec část V – Derby Žlutý Labrador Retrívr Nejroztomilejší štěně vůbec Část VI – George Německý pastýř Míchejte nejroztomilejší štěňátko, které kdy byla část VII – Brisby, německý pastýř Smíchejte nejroztomilejší štěně, kdy část VIII – boty labrador německý shepherd Smích Vždy část IX – kakao, německý ovčák smíchejte nejroztomilejší štěně vůbec část x – Stetson The Black Labrador Retriever

Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro psi.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – před pár měsíci jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena a ona to miluje! Získejte 50% slevu na první objednávku psího psu.

Podívejte se na další z našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.