Co jsem objevil při práci s tvrdými psy

od Jennifer Farley
2. prosince 2019
Pokud dokážete udělat důvěru psa, i ty nejvíce divoce chování štěňata skončila nekonečně mnohem snazší spravovat na stole o péči. Znepokojení, stejně jako stres a úzkost jsou kořenem téměř všech špatných chování.

Jako dokonalý umělec na volné noze, stejně jako někdo, kdo se vždycky líbil kolem psů, jsem dostatečný k tomu, abych objevil metodu pro integraci mých dvou největších nadšení a inovativních dovedností v životě do kariéry. V současné době jsem ve svém 13. roce jako odborný domácí mazlíčky.

Poznamenal jsem, že většina lidí pracujících na trhu s péčí o domácí mazlíčky má podobné koncepty, strategie, koncepty a techniky, jak věci dělat. Rovněž jsem poznamenal, že podle mého znaleckého názoru může být mnoho z těchto technik trochu drsné. Pro funkci tohoto článku se chci zaměřit zejména na psy, které nejsou tak jednoduché pro ženich.

Pokud dokážete udělat důvěru psa, i ty nejvíce divoce chování štěňata skončila nekonečně mnohem snazší spravovat na stole o péči. Znepokojení, stejně jako stres a úzkost jsou kořenem téměř všech špatných chování. První věc, kterou řeknu každému jednotlivci, který věří o zahájení povolání na trhu s péčí, je to, že musíte psi bezpodmínečně mít rádi. Pokud tak neučiníte, budete frustrovaní. Stisknou vaše knoflíky, zintenzivňují vás, dostanou se pod kůži, zaškňují vás a otestují každý pramen trpělivosti, který jste opustili. Je lidskou přirozeností být frustrovaný, když se snaží dosáhnout poměrně základního úkolu a také mít vnější sílu dělat cokoli, co by vás zabránilo.

Stejně přirozené, jak může být pro člověka, aby byl frustrován, je také velmi přirozené, že zvíře je nervózní, strach nebo odolný vůči něčemu, s čím nerozumí nebo se cítí dobře. Tito psi jsou domácí mazlíčci. Je snadné je věřit jako mnohem více než jen za zvíře, pokud s nimi zacházíme mnohem jiným způsobem než divoká zvířata; Když jsou online ve vašem domě s námi, sdílejí naše postele, reagují na naše příkazy, objevují jejich jména a také na nás komunikují, když něco vyžadují. Věřím, že někteří groomové přestanou pracovat, aby měli na paměti, že to jsou ve skutečnosti zvířata.
Reklamy

Příliš mnohokrát jsem slyšel, jak kolegové groomery komentují, jak přesně pes pes „potřebuje“, aby zjistil, že je v souladu. „Potřebují“, aby přesně objevili, jak stát. „Potřebují“ zjistit, že se nebudou vyděsit od ořezávců nehtů. „Potřebují“ objevit, aby se líbila sušiče. „Potřebují“, aby přesně objevili, jak to vadit. Nechápejte mě špatně, můj úkol by byl nekonečně mnohem jednodušší a méně stresující, kdyby každý pes pes přesně pochopil, jak tyto věci dělat bez námahy; Je to však nerealistické očekávání. Je to vaše práce, jako groomer i lidská bytost, abyste přesně objevili, jak se obejít překážky.

Psi, které vidím ve světě péče o domácí mazlíčky, nejsou šampionoví psi. Součástí každodenního života těchto psů nejsou konkurenční stoly pro péči o konkurence, zobrazovat podlahy, studia, kamery a reflektory. Ne, tito psi tráví své dny v nečistotách i trávě, kopáním děr, žvýkání na vycpaná zvířata, mazlení se svými majiteli, čichání poštovních schránek na svých ranních procházkách, štěkáním na žáby a také psi. Nepotřebují „objevovat“ žádný typ těch dříve poukazovaných věcí. To, co vyžadují, je ujištění, důvěra a jemná ruka.

Domácí mazlíčci přicházejí do mého kosmetického salónu, aby se upravovali, protože na ně smrdí a také mají také mnoho vlasů. Neexistuje absolutně žádný důvod, proč tito psi vyžadují stát jako nejlepší sochy na mém stole o péči. Všechno, co se od nich ptám, je, že na mě závisí – a to je nejvíce, na co se můžete zeptat na domácího psa na vašem stole o péči. Jeden člověk, na kterého se spoléhají, stejně jako závislý na tom, že je právě nechal na novém místě. Toto je zvíře, které vám nerozumí, a také si není jistý, co jim děláte. Bojí se, stejně jako někteří budou jednat. Pevně věřím, že to není práce psa nebo práce majitele, aby je dodržovala péči. Jako groomer je vaším úkolem pracovat se psem. To je podstata práce; Pracujete se psy, ne pro ně, ne proti nim, ale s nimi.

Trpělivost a láska, jak to zní, je páteř, že je dobrým a efektivním groomerem. Pokud přítel křičí, když zvednete jeho tlapu, reakcí není namáhání, omezení, nadávání nebo zanedbávání. Objevte metodu kolem toho. Místo toho to nutí, jak sedí. Nemůže s vámi spolehlivě komunikovat, jaký je zdroj úzkosti; Ať už je to bolavá tlapka, artritida, chudé boky, citlivé klouby nebo jen neklidné s pocitem, že je omezen. Uvidíme, jestli ho sezení na něj usnadňuje. Možná si přeje položit? Zkuste s ním mluvit, ujistit ho a mít někoho, kdo ho mazlí, zatímco joZkuste znovu, bylo by to užitečné. Jedinou volbou je pracovat s domácím psem a poslouchat je. Když domácí pes na vašem stole jedná hlasitě nebo fyzicky, snaží se vás komunikovat. Poslouchejte ho, protože to je vše, co má.

Mám řadu malých klientů pro psy, kteří jsou poněkud nešťastní a také nejlepší technikou, je jen dítě – natočit. Zpívat jim. Pokud jsou dobří, řekněte jim, že jsou dobří. Nechte je olíznout, vrtí jejich ocasy, posaďte se nebo cokoli, co je to, že jim umožní cítit se mnohem pohodlnější. Křičení a jejich omezení je zbytečně jen odvzdušňuje vaše frustrace na ně a také je to přesně návyky, které ukazují, což brání vaší práci na prvním místě. Nezabruče je, protože štěkají, nebo utáhněte smyčku kolem krku, protože se chtějí ohlédnout a vidět, co děláte s ocasem, místo toho je ujistěte.

Na rozdíl od vašeho prvního vidět zubního lékaře jako dítěte nemůže dojít k vysvětlení postupu. Přemýšlejte o tom, že oba jste nesdíleli přesně stejný jazyk. Poté byste byli delegovány odvozením okolnosti tónem jeho hlasu, ať už jsou vaše paže spojeny s židli, stejně jako od sestry, která drží krk, zatímco sonduje vaše ústa pomocí nástrojů, které nejste obeznámeni. Jediným typem komunikace, kterou máte se psem, je váš tón hlasu i dotek.

Můj spodní řádek je, buď skvělý pro psy. Vypadá to jako typický smysl, avšak v mém čase péče jsem pravidelně šokován nerealistickými očekáváními a nedostatkem empatie, se kterou mají někteří groomery pro psy, se kterými pracují. Jste klíčovým kouskem v hádanky, který je krátký život toho psa. Když bude měsíc, bude na vašem stole pro nejstresující a děsivější zážitek, který kdy musí nabídnout ve svém hýčkatém životě jako domácí mazlíček. Ani vy ani pes pes těží z boje s sebou. Objevte metodu, jak to udělat bez traumatizace psa. V tomto světě je také spousta věcí, které se mají obavy o to, aby se zajímali, udržujme groomery mimo tento seznam.

Mým konečným cílem s jakýmkoli typem domácího psa, který ženich, není výplata, nejlepší účes nebo skvělý tip. Pokud po dokončení ten pes pes stále vrhá ocas a chce si položit hlavu na koleno, pak jsem udělal svůj úkol dobře. ✂

Jennifer Farley se zabývala psy, vzhledem k tomu, že jí bylo 16 let, se narodila a také se zvýšila v NJ, stejně jako v současné době žije a práce na Cape Coral na Floridě za úžasnou malou službu s názvem Laundry N ‘Wag. Strávila dlouhou dobu prací v útulku pro zvířata, který ověřil životně důležitý v mentoru, aby pracoval se psy i kočkami, které nejsou neuvěřitelně nadšené, že mohou komunikovat s lidmi. Jennifer má doma dva jezevčíky a kočičí. Je to umělkyně na plný úvazek a také umělkyně na částečný úvazek a nemůže si představit život bez psů.

Celkový

226

Akcie

224

0

2

0

0

Reklamy