Rakovina u psů i koček

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestpinterestPinterestshare to Moreaddthismore

Jednou z nejrychleji rostoucích chronických onemocnění pozorovaných u mladších i mladších lidí i domácích zvířat je výskyt rakoviny. Zatímco bývalý prezident Richard Nixon vyhlásil válku s rakovinou téměř před 40 lety, je to stěží válka, kterou podle mého názoru vyhráváme, ať už na frontě člověka nebo zvířat, navzdory desetiletím výzkumné studie, novějších léků, jakož i léčby, stejně jako ošetření . Zatímco několik rakovin se může snižovat, obecná míra některých vážných rakovin, jako je rakovina mozku a rakovina pankreatu, kromě mladých leukémií se u mladších jedinců zvyšuje.

I když určitě existují genetické faktory, upřímně mám pocit, že většina faktorů zahrnutých do posílení rakoviny, zejména u našich domácích mazlíčků, je v tom, co jsou nadměrně exponovány po celý život zvířete a dokonce i po generace domácích mazlíčků vedoucí k mutacím, které vedou k mutacím v DNA a také větší pravděpodobnost vývoje rakoviny. Dva největší faktory v mém pohledu jsou nadměrná vakcinace s několika kombinovanými virovými vakcínami, i když imunita vůči mnoha hlavním virům trvá mnoho let, ne-li život zvířete, kromě toxinů, konzervačních látek, také Jako vysoká kvalita ingrediencí nalezených v mnoha zpracovaných průmyslových potravinách pro domácí zvířata, která jsou běžně navržena a nabízejí veterináři po celé zemi, nebo se prodávají v mnoha mazlíčcích i v obchodech s dodávkami.

Veterináři stále mají extrémně bitový trénink, kromě krátkého programu třetího roku veterinární školy, o skutečně vhodné preventivní výživě u masožravých zvířat, jako jsou psi a kočky. Stejně jako většina z toho, co veterináři doporučují, aby majitelé domácích zvířat živili své domácí mazlíčky, jsou informace, které jim vyprávějí zástupci prodeje potravin pro domácí zvířata, než aby skutečně objevovali vhodnou výživu na veterinární škole.

Přírodní krmiva pro domácí zvířata, jako je Azmira, Halo a Wysong, jsou v mém pohledu mnohem lepší možnosti než v tom, v čem většina strážců zvířat živí den, stejně jako den. Spolu s nadměrnou očkováním a následným zkreslením funkce imunitního systému touto nadměrnou praxí jsou špatná strava rozhodně hlavním faktorem postupu rakoviny u našich domácích zvířat. Rozhodně se nebojí o války v zámoří, ekonomice nebo zdravotní péči o zdraví a wellness jako emocionální stres, kterým jsme, a také o tom, které hrají funkce v našich nemocech, stejně jako rozhodně nepijí ani nekouří, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, příliš kouří, Abychom zajistili, že v mé mysli listy bez otázky výše uvedené faktory prostředí jsou jako důležité dlouhodobé faktory při zvyšování rakoviny, autoimunitní a chronická onemocnění pozorovaná u obou zvířat a také pravděpodobně hrají také funkci u lidí. Dokonce i nadměrné používání pesticidů u některých citlivých mazlíčků může zdůraznit své detoxikační schopnosti po celý život domácího mazlíčka.

Důrazně navrhuji přirozenější přístup k prevenci rakoviny, pokud jde o krmení vynikající vysoce kvalitní přírodní stravy, jak je uvedeno výše, nebo vhodná dieta vyrobená v domácnosti, která dodržuje vyvážené recepty, kromě mnoha nutričních doplňků, jako jsou omega 3 mastné kyseliny, jako jsou nordické přírodní přírody Omega 3 mastné kyseliny, probiotika, jako jsou enzymy NatureVet, jakož i probiotika, kromě antioxidantů, jako je proantozone, a také postupu buněk, které se dlouhodobě využívají ve středním věku, stejně jako u některých mladších plemen vyšších nebezpečí, jako jsou zlatá Retrívry. Zatímco včasná detekce rakoviny s novějšími technologiemi, jako jsou ultrazvuk, včasné biopsie kožních hrudků, laparoskopické zkoušky a MRI, mohou obvykle najít nádory dříve, které terapie umožňují mít mnohem lepší možnost při dosahování remise rakoviny, necítím reakci na odpověď Naše epidemie rakoviny bude pocházet z novějších i silnějších léků nebo chemo nebo radiačních protokolů, avšak ve zdravějších skutečně preventivních životních stylech, včetně několika zdraví a wellness, jakož i tipů doplňků, které zahrnuji do tohoto blogu.

Rakovina