Jak smyčka Assisi pomohla kočičímu běžet znovu po amputační chirurgii

Tento příspěvek je sponzorován Assisi Animal Health

Když je vaše kočka velmi nemocná nebo v bolesti, pravděpodobně byste se nic nesnažili přimět ho, aby přestal ublížit. Bohužel léčba bolesti u koček je často náročná. Pro začátek jsou kočky mistry v maskování bolesti. Poté, co je bolest diagnostikována, existuje jen velmi málo léků, které jsou schváleny pro dlouhodobé použití u koček, které také nese některá těžká rizika.

Jako alternativa k léčivům se mnoho majitelů koček obrátilo na modality bez drog, jako je Reiki a akupunktura. Další terapií, která získává mnohem více rozšířené použití, je cílená terapie pulzní elektromagnetické pole (TPEMF ™). Tato terapie může prospívat kočkám s bolestí spojenou s artritidou, pankreatitidou, ranami nebo post-chirurgickým otokem a také spoustou zánětlivých stavů.

Co je cílená terapie pulzní elektromagnetické pole?

TPEMF, který byl poprvé studován v 70. letech a je čištěný FDA pro použití u lidí, používá pulzy elektromagnetické energie na nízké úrovni ke stimulaci vlastních léčivých mechanismů těla, které pomáhají zmírnit bolest a otoky.

Zdraví zvířat Assisi vytvořilo smyčku Assisi, nefarmaceutické, neinvazivní zařízení, které je dobře tolerováno mnoha kočkami. Ve skutečnosti se mnoho koček opravdu těší při přijímání ošetření smyčky. Protože smyčka stimuluje vlastní proces hojení těla, spíše než zavádí novou látku (jako je lék), dokáže ji snadno zvládnout i citlivé tělo kočky.

Smyčka je hodně populárního pacienta

Smyčka je spousta populárního jednotlivce je Lil Bub. Bub se narodil s několika genetickými mutacemi, včetně kratší spodní čelisti a bez zubů. Má také trpaslík, což naznačuje, že po celý svůj život zůstane koťátka a je jedinou kočkou v zaznamenané historii, která se narodila se vzácným stavem kostí zvanou „osteopetróza“. Když Bub začal ztrácet mobilitu a brzy se stěží mohla chodit, její „vole“, Mike Bridavsky, se obávala, že by mohla být eutanizována. Mike slyšel o smyčce od fanouška a byl šokován zlepšením v bubnu poté, co ji začal používat. Nyní Bub přešel z prakticky imobilního k hraní, běhu, skákání a lezení po schodech.

Jak je smyčce pomoci Simbě poté, co musel amputovat přední nohu

Simba je jednoletá Siamese, která byla nalezena asi ve věku 6-7 týdnů a táhla svou ideální přední nohu kvůli zranění brachiálního plexu. Brachiální plexus je síť nervů, která vysílá signály z páteře na ramena, nohy a tlapky. Při poranění brachiálního plexu jsou tyto nervy natažené, stlačeny nebo v nejzávažnějších případech, roztrhané nebo rozděleny od míchy. Simbaův veterinář v Texasu plánoval amputovat nohu, pokud ji nezačal používat za dva týdny. Colleen Gately mu chtěla dát šanci se uzdravit. “Přijal jsem ho a odletěl jsem ho do Kalifornie k léčbě na Službu Integrativní medicíny UC Davis.” Asi 8-9 měsíců získala SIMBA elektrickou stimulační terapii, ošetření laserem studeného a vodní terapii. Byl také zacházen s smyčkou Assisi. Navzdory určitému zlepšení musela Simba amputovat nohu.

“Smyčku jsme použili před amputací, abychom pomohli jeho zraněnému rameni,” řekla Colleen. Simba znovu získal nějaký pocit z lokte a šel po zápěstí. Smyčka byla také použita ihned po amputaci nohy. “Nařídil jsem zdravotnickému zařízení (UC Davis), aby se ujistil, že jeho smyčka byla resetována každou hodinu, když byl po operaci ve zdravotnickém zařízení.” řekla Colleen. “Když jsme se vrátili domů, udělal jsem to samé.” Simba ohromil své lékaře, když chtěl vstoupit, aby běžel asi 4-5 hodin po operaci (a 4-5 ošetření smyčce). Uzdravil se velmi rychle – téměř příliš rychle. “Běžel a skákal.” řekla Colleen. “Bylo těžké se z něj skládat, takže by neotevřel svůj řez!”

Protože Simba je velmi aktivní kočka, bylo trochu náročné přimět ho, aby ležel na ošetření. “Dal jsem to, když spí, když spí a on se nepohybuje,” řekl Colleen. Simba měla 3-5 ošetření denně první týden po operaci. “Věřím, že mu to pomohlo uzdravit se tak rychle jako po operaci,“ řekla Colleen. “Nemyslím si, že by se tak rychle uzdravil bez smyčky.” Colleen nyní používá smyčku na levé noze, vzhledem k tomu, že vykonává práci dvou nohou. “Položil jsem to na jeho levou přední stranu, vzhledem k tomu, že má veškerou váhu vpředu.” ona říká. “Děláme 1-2 ošetření denně.”

Smyčka je dodávána ve dvou modelech. Assisi Loop 2.0 používá minimálně 150 15minutových ošetření, auto-cyklus Assisi Loop 2.0 používá minimálně 100 15minutových ošetření. Jedna smyčka Assisi může trvat kdekoli od 3 týdnů do 6 měsíců, v závislosti na ošetřeném stavu a počtu požadovaných ošetření denně.

Mnohem více informací o tom, jak by smyčka mohla pomoci vaší kočce, navštivte webové stránky Assisi Animal Health, kontaktujte je pomocí e-mailu na adrese info@assisianimalhealth.com nebo zavolejte na číslo 866-830-7342.

Zveřejnění FTC: toto POSnull