Oslavte dogust a dejte svému zachráněnému domácímu pes narozeniny, abyste si pamatovali!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore20

Každý majitel domácího mazlíčka, který přijal domácího psa z záchrany pro domácí zvířata nebo Humane Society, ví, jak zklamáním může být neznát datum narození svého domácího mazlíčka. Ale letos můžete oslavit narozeniny svého zachráněného psa 1. srpna. První srpnový den označuje univerzální narozeniny pro zachráněné psy zvané Dogust. Dogust je pro majitele domácích zvířat kdekoli, kteří neznají narozeniny svých mazlíčků, ale kteří mohou své rodinné mazlíčky hodit na párty!

Pokud je k narozeninám vašeho domácího mazlíčka potřebná inspirace, zde je několik nápadů, které vám pomohou oslavit Dogust a učinit z vašeho domácího mazlíčka potěšeného poocha!

Nix dort, dejte léčbu!

Není to každý den, kdy můžete oslavit narození vašeho domácího psa, tak proč mu nedat nějaké zdravé pochoutky, aby byl den ještě lepší? Krupové přírodní žvýkání sladkých bramborových žvýkání jsou přirozené pochoutky vyrobené ze 100% sladkých brambor pěstovaných z Ontaria. Tyto lahodné pochoutky nezahrnují přísady, konzervační látky nebo barvy vytvořené člověkem! Dávat svému mazlíčku léčbu může posílit dobré chování a pomoci s tréninkem. Ale pro účely narozenin, jako „Jsem rád, že jste se narodili“, jeden nebo dva nemohou ublížit.

Bojíte se kalorií? Nebuď. Pro rodinné domácí mazlíčky, kteří si užívají jejich postavy, zkuste zmrazení sušené čistoty, vyrobené z přírodních hovězích jatek, kuřecího masa nebo krůty a pouze 10 kalorií na léčbu.

Uvolněte se, odpočívejte, opakujte.

Upřímně řečeno, co je lepší, než mít svou vlastní postel, do které se můžete přitulit? Dávat svému narozeninovému dítěti nebo dívce luxusní a relaxační postel může být jen lístek do nejlepšího spánku. Vyzkoušejte postel pro domácí mazlíčky, jako je okouzlená domácí mazlíčky ultra plyšové přitulení pro domácí mazlíčky. Sluhovací postel, stejně jako název napovídá, je vyrobena z frézované pěny, aby byla rodinná mazlíčci pohodlná a přiměla je, aby se chtěli stočit a přitulit se. Rodinní mazlíčci s vlastní postelí se cítí méně úzkostně, protože mají „bezpečné místo“, na které je třeba v případě potřeby jít. Úžasná část o lůžku Snuggle je to, že vypadá přesně jako miniaturní pohovka, která se hodí k ideálu ve vašem domě!

Dát si pití!

Dobře, takže váš mazlíček by měl mít „nápoje pro dospělé“, ale mít nový, bezpečnější způsob, jak pít vodu, je nutností! Společné misky na vodu mají tendenci bakterie a mohou způsobit ústní problémy. Pomocí pití fontány, jako je průkopnický pet dešťovou filtrovou fontánu, snižuje bakterie a částice provzdušňováním vody a zpracováním jejím uhlím filtru. Navíc je fontána pro domácí mazlíčky také úžasné pro rodinné domácí mazlíčky, kteří moc nepijí. Konstantní pohyb vody způsobuje, že rodinní mazlíčci chtějí přilepit nos a napisovat.

Domácí zvířata jsou součástí našich rodin, proto chceme oslavit den, kdy se narodili. Jen proto, že neznáte určitý den, kdy se váš mazlíček narodil, neznamená, že jim nemůžete ukázat, jak moc vám záleží. Oslavte dogust se spoustou dalších majitelů domácích zvířat v letošním roce a dejte svému mazlíčku úžasný velký smooch!

Přijetí dogspetu