Daisy vezme hračku Frolicat Pounce pro rotaci

AddThis Sdílení Tlačítka na FacebookfaceBookFace Share na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestshare to moreaddthismore3

Je čas, abych se dostal do práce! V rámci mých oficiálních úkolů jako tester hraček jsem byl požádán, abych vyzkoušel tuto rotující kočičí upoutávku na Frolicat, takže jsem si udělal čas ve svém nabitém rozvrhu. Moje tlapka je vše omezená a připravená!

Můj asistent Harley je obzvláště nadšený vyzkoušet tuto hračku. Harley vždy miloval honí ještěrky, ale teď, když jsme se přestěhovali do této výškové budovy, nemá šanci praktikovat své lovecké dovednosti. Žlutá myš v hračce se nazývá „Marshal Maus“. Když hračku zapnete, myš se pohybuje dozadu a dopředu a pohybuje se všude kolem trati a do skrytých otvorů v trati. Harley říká: „Nechte začít hrát!“

Až začne Harley, budu SnooperSersise. Whoa, ta šílená myš je jistě nepředvídatelná! Harley a já jsme s tím fascinováni.

Jen odstoupím a nechám Harley převzít. Tato hračka má časovač, takže se po 10 minutách automaticky vypne, takže Harley nemůže strávit celý den hraním s hračkami a zapomenout na jeho další povinnosti.

Jednou z skvělých věcí na této hračce je, že má čtyři různé nastavení rychlosti. Harley má nejrychlejší nastavení rychlosti nejvíce.

Budu jen pozor na Harley, abych se ujistil, že dodržuje pokyny pro tuto hru. Možná si vzpomenete na další událost, kterou měl Harley na trati …

Harley a já jsme si mysleli, že tato hračka je zábava. A skvělá zpráva: Máme dva rozdat! Stačí zanechat komentář k tomuto blogu, který má být zadán do našeho náhodného výkresu. Hodně štěstí!

Aktualizace: Gratulujeme Karen Rutkowski a Lisa M! Vyhráli jste náš náhodný kresba pro hračku Frolicat Pounce. Hledejte e -mail od nás.

Hračky pro kočky