Kočičí kompoziční pera dělají poznámku a deníkové zábavy

Tato publikování se skládá z přidružených odkazů*

V průběhu let jsem nashromáždil spíše sbírku kočičích pera, stejně jako se vždy snažím najít nové. Tři styly pera uvedené výše jsou na mé škály roztomilosti vysoko. Využívám je k deníku, stejně jako každodenní komponování, abych se seznamem mnohem zábavnější.

Tato pulzující japonská gelová pera se skládají krásně a jsou k dispozici v řadě různých barev i vzorů. Tato sada 6 je nabízena z Amazonu za 7,69 $ s bezplatnou dopravou pro členy Prime. Klikněte sem a objednejte si.

Tato okouzlující myšlenka plstěné myšlenky fungují rychlé sušení, černý inkoust na bázi vody, který se vyhýbá rozmazání, a také vaše kompozice nebude krvácet papírem. Myšlenky bodového strážce se vyhýbají roztřepení a prodlužují život pera. Klick-peeal cap s klipem se vyhýbá vysušení. Sada 10 pera, nabízená z Amazonu za 6,99 $ s bezplatnou dopravou pro členy Prime. Klikněte sem a objednejte si.

Máte rádi černé kočky? Pak jsou pro vás tato pera černého inkoustového gelu, stejně jako zahrnují dokonce rozkošný pouzdro na tužku. Sada 4 pera s situací tužky je nabízena od Amazonu za 7,99 $ s bezplatnou dopravou pro členy Prime. Klikněte sem a objednejte si.

*Zveřejnění FTC: The Wonterful Feline je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate marketingový program vytvořený pro poskytování indických webů, které vytvářejí marketingové poplatky marketingem a propojení s produkty na Amazonu. To naznačuje, že pokud se rozhodnete zakoupit s jakýmkoli typem našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a také o službách, které jsme buď využili, nebo bychom se využívali.

Ingrid King

Můžete také jako:
Limitovaná edice Squishy kočičí pera jsou kočičí meow

Prozradí: Osvětlete kočičí pera z Triple T Studios

Psaní o kočkách se nám líbí

«Jak přesně by se poskytovatel vaší kočky dostalo při havárii vozidla?
Recenze: Ztracené kočky a klub Lonely Hearts Club »

8 komentářů k kočičům, které komponující pera dělají poznámku a zábava deníky

Eirn Deptula říká:

24. července 2018 v 7:50

Moje slabost jsou bláznivé čmáranice i pera !! Stejně jako tato kočičí pera jsou velmi okouzlující a také mě nutí nakupovat na internetu ideální daleko. Nicméně ideální teď jsem zmatený, abych získal, který z nich .. Všechno vypadá tak rozkošně, že si ho nemohu jen vybrat! Ale počkejte !! Jsou to všechno přesně stejné barevné inkoustové pera nebo více barevné inkoustové inkoust? Tato situace tužku se mi velmi líbila velmi moc .. ale chtěl bych vlastnit, že taky cítila myšlenka.

Odpověď

Mary říká:

31. března 2017 ve 12:26

Pera i kočky = dvě z mých preferovaných věcí !!

Odpověď

Caren Gittleman říká:

23. března 2017 v 17:32

tak roztomilé!! Přeji si, aby měli tabbies!

Odpověď

Janine říká:

23. března 2017 v 9:45

To jsou nejroztomilejší pera vůbec. Nyní si jen vyžaduji, abych si vybral, na co se objednat. Nebo možná všechny.

Odpověď

Ingrid říká:

23. března 2017 v 15:33

Hlasuji pro všechny?

Odpověď

Nancy D říká:

23. března 2017 v 7:29

Tato pera jsou tak rozkošná, moje vnučka by je chtěla, a budu pro mě muset získat sadu.

Odpověď

Diane Sschefers říká:

23. března 2017 v 6:36

Mám dvě černé kočky, otázka, která sada vyberu?

Odpověď

Mommywoman říká:

23. března 2017 ve 4:16

Tato pera jsou tak, takže, extrémně roztomilá, skoro to nemůžu vydržet. Schrödinger má tendenci žvýkat na vrcholky pera/tužky, které dostanu, které na nich mají deeliebobbie věci, ale přemýšlení o jednom ze sad zahrnuje případ, doufám, že ji mohu odradit z toho zvyku. Může být houževnatá, když však něco chce, jako moje brčka. Zachází s nimi jako jako kořist, dokonce jde tak daleko, že je zatřese poněkud brutálně a také je ukládá vedle jídla. Je to pistole … a příkladem kalika. Stejně jako jsem ji zbožňoval denně 14,67 let!

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ