Co vám naznačuje odpovědné rodičovství pro domácí mazlíčky?

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Únor je zodpovědný měsíc majitelů domácích mazlíčků a v nedávném průzkumu na Facebooku 1800PetMeds jsme se zeptali rodičů pro domácí zvířata, o čem věří, že odpovědné rodičovství pro domácí zvířata je. Mezi nejoblíbenější odpovědi byly následující:

Správná výživa – Krmení vašeho domácího mazlíčka Zdravá strava, která vyhovuje jeho nutričním potřebám, je zásadní pro celkové dobré zdraví. Může být lákavé získat nejméně drahý sáček granule na polici s potravinami, ale prázdné kalorie a nestandardní ingredience mohou být v průběhu času škodlivé. Rovněž se ujistíte, že dáváte svému domácímu mazlíčkům, které má domácí mazlíčky, může pomoci zlepšit stravu vašeho domácího mazlíčka.

Spaying a kastrování – zastavení nechtěných těhotenství u rodinných mazlíčků je velmi důležité, a to jak pro vaši rodinu, tak pro komunitu obecně. Úkryty jsou plné rodinných mazlíčků bez domova způsobených z velké části kvůli neschopnosti a domácí mazlíčci. Když selhávají reklamy „volný do dobrého domova“, mnoho lidí je nuceno vzít štěňata a koťata do útulků, protože nemají místnost nebo náznaky, aby je udrželi.

Dobrá dentální hygiena – Pravidelné kartáčování zubní pastou a zubními kartáčky vytvořenými pro rodinné domácí mazlíčky je pro vašeho domácího mazlíčka zásadní pro dobré zdraví ústní dutiny. Rovněž je zásadní provádět kontrolu zubů a dásní pro zarudnutí a otoky části vaší péče o domácí mazlíčky. Periodontální onemocnění je jedním z nejčastějších infekčních onemocnění u domácích zvířat. Špatné zdraví zubních škol může přispět k závažným zdravotním problémům, včetně nemocí srdce, plic a ledvin. Nezapomeňte, že veterináře zkontrolujte zuby a dásně svého domácího mazlíčka alespoň jednou ročně a nejlépe dvakrát ročně u rodinných mazlíčků starších než 7 let.

Vakcíny-Udržování aktuálního mazlíčka s potřebnými očkováními může pomoci vyhnout se zdravotním problémům. Je hodně zásadní pro očkování štěňat a koťat do jednoho roku věku. Právě v této fázi života jsou rodinní mazlíčci hodně náchylní k mnoha nebezpečným virovým infekcím. Chcete -li se dozvědět mnohem více o očkováních pro domácí zvířata, přečtěte si prosím článek, Dogs & Cats: Plán očkování.

Prevence srdečních červů a blecha – podobné vakcínám, prevenci onemocnění srdečních červů a napadení blechů je pro dobré zdraví vašeho domácího mazlíčka zásadní. Infekce srdečních červů je potenciálně fatální onemocnění, které vyžaduje celoroční ochranu. Úmrtí srdečních červů byly v každém případě v každém případě zdokumentovány v každém státě po celé Americe. Blechy a klíšťata jsou pro vašeho domácího mazlíčka dalším zdrojem problémů, kterým lze zabránit pomocí blikání a klíšťat. Blechy a klíšťata mohou způsobit alergie na kůži, horká místa, Lymeovu chorobu, Ehrlichia, Rocky Mountain identifikovaná horečka a další nemoci se nejlépe vyhýbaly.

Zdravotní pojištění pro domácí mazlíčky – Připravenost na pohotovostní zdravotní péči o vašeho domácího mazlíčka může naznačovat rozdíl mezi vždy schopností léčby potřebným mazlíčkem nebo nutností rozhodnout se. Bohužel, spousta rodinných mazlíčků je každý rok eutanizována pouze proto, že jejich rodiče z domácích mazlíčků si nemohou dovolit léčbu zachraňující život potřebnou k tomu, aby nemocné rodinné domácí mazlíčky byly naživu. Vzhledem k tomu, že veterinární náklady rostou každý rok, bude mít zdravotní pojištění pro domácí zvířata celé vaše rodinné klid s vědomím, že zdravotní péče o vašeho milovaného domácího mazlíčka nebude finančně mimo dosah.

Některé další skvělé odpovědi zahrnovaly dobrý trénink a socializace, trpělivost a samozřejmě láska – spousta a spousta lásky! Jsme potěšeni, že mnoho našich přátel z Facebooku je tak zkušenými a zodpovědnými rodiči pro domácí mazlíčky.

Co o tobě? Co si myslíte, že jsou některé z věcí, které odpovídají majiteli domácího mazlíčka? Sdělte nám své myšlenky v komentářích níže!