Aikiou Canine Bowl – In Review

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností diskutovaných v tomto příspěvku.
Nedávno jsme obdrželi zcela bezplatnou Aikiou Canine Bowl (vyslovované „IQ“) pro přezkoumání od Aikiou tvůrce interaktivních psí krmivových jídel a hraček. Moje počáteční reakce, když jsem byl poprvé kontaktován Aikiou, byla „úžasná! Další skvělá psí mísa, která by vyzkoušela a zjistila, zda to zpomaluje Stetsonovo rychlostní stravování. “ Pokud nás už nějakou dobu sledujete, možná jste viděli některé z předchozích Stetsonových nájezdů do revize a testování psích mísy.
Aikiou psí mísa
Většina misek, které jsme v minulosti vyhodnotili, má nějakou překážku, která zpomaluje rychlé stravování psů. Nicméně, psí mísa Aikiou byla úplně jiná. Když poprvé dorazil do pošty, snažil jsem se rozhodnout, zda se jedná o psí misku na jídlo, nebo to byla mnohem více interaktivní psí hračky?
Myslel jsem, protože to drželo jídlo, mělo by to být mnohem více mísy a méně hračky (i když bych musel říci, že je to trochu obou).
Zde jsou statistiky na psí misce Aikiou:
Rozměry produktu: 13 x 2,5 x 13 palců; 1,6 liber

Vlastnosti produktu:
Povzbuzuje svého domácího mazlíčka, aby jedl mnohem pomaleji, což snižuje trávicí problémy a nepohodlí
Pomozte zabránit skladování přebytečného tuku (protože váš mazlíček jedí mnohem pomaleji, bude se cítit plný dříve)
Poskytuje činnost lovu potravin, které vaše psí potřebuje pro stimulaci mozku a ostatní smysly
Pomáhá snižovat napětí a úzkost prostřednictvím hry
Použití pro každé jídlo nebo v požadovaných intervalech

Můj první dojem z psí mísy Aikiou
CHLADNÝ!!! Byl jsem velmi nadšený, když jsem viděl tak inovativní novou psí misku! Byl jsem nadšený, že jsem to nechal vyzkoušet. Moje počáteční výhrady byly:
Je vyroben z plastu a náš veterinář nám ​​řekl, že Stetsonovo akné může být výsledkem plastových misek. Vybíráme hliníkové psí misky nad plastem
Byl by Stetson schopen přijít na to, jak se dostat k jídlu … je docela chytrý a velmi identifikovaný, když se týká nalezení a konzumace jídla. Ve skutečnosti Stetson žije po jídle. Když přijdu domů v poledne (neklíté), ani vstává z postele, aby mě pozdravil. Pokud je to však ráno nebo večer nejlépe před jídlem, vyjde z ložnice prosí o jídlo. Nemyslím si, že jídlo je s Stetsonem velkým problémem.
By měl Stetson nějaké problémy s tím, jak jídlo z malých oddílů.
Stetson je násilný jedlík. Bude Aikiou Canine Bowl dostatečně odolná, aby vydržela Stetsonova nadšení?

Během příštího týdne plánujeme provést Aikiou psí misku nejvyšším testem. Stetson a já uděláme vše, co je v našich silách, abychom se potýkali, prodali, lízali, škrábali a udělali vše, co je potřeba, abychom vytvořili důkladnou recenzi psí mísy Aikiou.
Zůstaňte zveřejněni prostřednictvím našeho zdroje RSS nebo se přihlaste k odběru našeho e -mailového kanálu a nenechte si ujít nadcházející videozáznam Stetsona o Aikiou Canine Bowl.
Zkusili jste krmit svůj psí pomocí misky, která pomáhá zpomalit jeho stravování? Už jste někdy vyzkoušeli aikiou psí misku?

Dostali jsme zcela bezplatnou recenzi kopii Aikiou Canine Bowl. Snažíme se představit dobré a špatné z každého psího produktu, který kontrolujeme, a snažíme se být zaujatý pro nebo proti jakémukoli výrobci.
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší psí lahůdky se nám líbí: Crazy Canine Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše vodicí psí štěňata.
Nejlepší čerstvé psí jídlo, které se nám líbí: Farmářský psí – před pár měsíci jsme začali krmit Raven čerstvé psí jídlo a ona ho miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených na našem novém kontrolním seznamu štěňat.