Petties 2011: Zkontrolujte prezentaci Kitten Associates

Všichni vítězové Pettie obdrželi 1 000 $ od Dogtime Media, aby byli věnováni útulku nebo záchranné skupině podle našeho výběru. Rozhodl jsem se rozdělit své peníze mezi Caseyho dům a kotě.

Nakonec jsem měl šanci představit peníze na ceně Robinovi Olsonovi, zakladateli Kitten Associates. Kitten Associates se věnuje záchraně životů koček (a také psů!), Podporování organizací pro záchranu zvířat s výkonnými online marketingovými nástroji a prosazování právních předpisů pro programy SPAY/kastrovat, aby ukončily přelidnění domácích zvířat.

Kromě záchrany koček v nouzi stavějí kotě a přinášejí a poskytují nástroje pro správu a komunikaci pro bojující, malé záchranné skupiny a přístřešky, aby jim pomohly být mnohem efektivnější při propagaci jejich dostupných zvířat, zvyšování darů a přilákání mnohem více dobrovolníků. Robin i její snoubenec, Sam Moore, čerpají z mnoha let zkušeností s podnikovým řízením a marketingovou komunikací a plánují dodávat webové stránky, databáze, komunikační techniky a další nástroje pro technickou a marketingovou podporu, které mohou pomoci zachránit organizace co nejlépe využít co nejlépe využití organizací jejich omezený personál a zdroje. Dokážou to udělat bez nízkých nebo nízkých nákladů, protože získají své financování od grantů a firemních a soukromých dárců.

Robina znám už dva roky a nadále mě ohromuji a ohromuji její výjimečné odhodlání k blahobytu koček, nemluvě o jejím velkém srdci. Rád zavolám Robinovi svému příteli.

Mnohem více informací o Associates Kitten naleznete na jejich webových stránkách. A nezapomeňte se podívat na Robinův fantastický blog, zakrytý Cat Hair, který vyhrál 2011 Pettie za nejlepší kočičí blog.

Související čtení:

Kitten Associates – Nové plemeno záchrany koček

Ingrid King

«Bissell Ideal Sweep Turbo: Terminátor rozlitého vrhu
Pojmenování koček »

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ