Návštěva kavárny Orlando Cat Café

, když jsem byl v Orlandu pro Global Pet Expo, mě hostil Orlando Cat Café pro podepsání knihy. To byla jen moje druhá návštěva v kavárně Cat (Meow Parlor v New Yorku byla druhá, kterou jsem navštívil), a znovu jsem byl potěšen tím, jak dobře byl tento koncept proveden.

Myšlenka Cat Cafés se v posledních několika letech chytila ​​jako požár a zdá se, že nové se objevují ve městech po celé zemi. Koncept je pro většinu podobný: existuje oblast kavárny, kde si zakoupíte své nápoje a občerstvení, a pak zaplatíte samostatný poplatek za vstup do skutečné kavárny Cat a trávíte čas s kočkami. Kočky pocházejí z místních záchranných skupin a všechny jsou k dispozici pro adopci.

Orlando Cat Café pracuje s Animal League a jasně znají kočky ve svém programu dobře. Ne každá kočka by se snadno přizpůsobila nastavení kavárny Cat, takže kočky jsou důkladně vybrány a dostanou čas na aklimatizaci, než bude propuštěn s návštěvníky, i když jsem si viděl nový vrh koťat, když jsem tam byl, a zdálo se, že ne. Problémy s kontrolou věcí nejlépe pryč.

Vibrace místa byla velmi klidná. Zatímco tam byl občasný syčení nebo SWAT, mnoho koček bylo sebevědomí, koplo se a jasně potěšeno, že tam je.

Dostal jsem šanci zkontrolovat zadní část kavárny a miloval jsem jednotlivé krychly (vyrobené z krabic červeného vína) pro kočky. Byl jsem velmi potěšen nedostatkem jakéhokoli druhu vůně, dokonce i v zadní části. Všechno bylo svědomitě čisté.

A já bych byl vzpřímený, kdybych nezmínil, jak chutná je pěnivá směs z kávy Axum, kterou mě vidíte, jak jsem držel na jedné z fotografií – nemohu si vzpomenout, jak se tomu říkalo, ale byla to kombinace kávy, Mléko, Nutella a samozřejmě spousta šlehačky nahoře!

S divokou třeškou, ohromující tortie
Mnohem více informací o Orlando Cat Café naleznete na jejich webových stránkách.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Seznamte se se mnou v kavárně Orlando Cat Café

Návštěva Meow Parlor, první kočičí kavárna v New Yorku

Mews a Nips: Udělejte z tohoto roku navštívit kočičí kavárnu ve vašem okolí

«Recenze atomu atomu na vzduchu a atomu ospalosti
Hádanky na mokré potraviny pro kočky »

14 komentářů k návštěvě kavárny Orlando Cat Café

Jessica říká:

21. dubna 2017 v 13:49

Ingrid, bylo tak dobré se s tebou setkat a Jodi! Vážíme si vaší zastávky v Orlando Cat Cafe pro podpis. Vraťte se kdykoli! ~ Purrs, Jessica a Sandy

Odpověď

Ingrid říká:

21. dubna 2017 ve 14:07

Bylo skvělé vás také potkat, Jessicu – a rád bych se znovu vrátil!

Odpověď

Největší plemeno CAT říká:

21. dubna 2017 ve 12:33

Bože! jak zábavné! Skvělé místo k podpisu knihy. Rád bych navštívil toto místo.

Odpověď

Ambika říká:

20. dubna 2017 v 22:35

Chci navštívit Chicago Cat Cafe. Právě jsem dostal vaši knihu o tortitude a miluji ji. Teď mám tortii. pokračuj v dobré práci.

Odpověď

Ingrid říká:

21. dubna 2017 v 5:08

Jsem tak šťastný, že jste se v mé knize těšili a vítejte ve fantastickém světě tortude, Ambika!

Odpověď

Jackie Pasquini říká:

20. dubna 2017 v 7:22

Jaké úžasné místo pro podpis knihy! Nechtěl bych odejít! Doufám, že se hodně více kaváren kočičích začíná objevovat !!

Odpověď

Nancy Faulkner říká:

19. dubna 2017 v 20:15

Ingrid,

Doufám, že jste prodali mnohem více kopií svých knih! Věřte, že je všechny mám. Měli by uvést všechny knihy YOR publikované, aby fanoušci mohli vidět, co nemusí mít.

Pokud jde o tyto kočičí kavárny, nejste si jisti, zda jsou na Středozápadě. Pokud jde o mě, rád bych pracoval a trvale přemístil v kočičí kavárně. Zbytek mých dnů trávím v kočičí kavárně!

Kočky vypadají spokojeně. Kdo chce být neustále zahalen v kleci! Jistě se jim líbilo, že byli mazlí, milovali a zvláště dostali navždy, šťastné, milující domov!

Odpověď

Ingrid říká:

20. dubna 2017 v 5:22

Myslím, že v Chicagu se brzy otevírá pár kočičích kaváren, Nancy.

Odpověď

Donna Baumoehl říká:

19. dubna 2017 v 11:46

Mám čtyři kočka a miluji mnoho všech tvorů, zejména psů a delfínů. Bydlím v Tampě a rád bych navštívil jeden z těchto dnů. Zvířata považuji za mnohem nezbytnější a výjimečnější pro lidi.

Odpověď

Náhodné kočky říká:

19. dubna 2017 v 11:04

Jaká zábava – rádi vidíme, jak se tyto kavárny objevují a nabízejí lidem možnost vidět kočky v jiném prostředí. Zdá se, že ty, které sledujeme, dělají skvělou práci s adopcemi. A milujeme krabice červeného vína jako postele – příliš roztomilé

Odpověď

Gruzie říká:

19. dubna 2017 v 10:44

Jak zábavné! Skvělé místo k podpisu knihy.

Odpověď

Janine říká:

19. dubna 2017 v 8:37

Rád bych zde navštívil. Ale možná bych nikdy nechtěl odejít.

Odpověď

Connie Fischer říká:

19. dubna 2017 v 8:31

Pane Bože! Wild Cherry je ohromující tortie. Mám tortii a jsou to nejvíce nepředvídatelné, ale tiché, sladké a milující plemeno. Rád bych navštívil tuto kavárnu. Děkuji za sdílení. Měl bych také získat kopii „Tortitude“.

Renull