Seznamte se s Simpsonem: štěňátko s druhou šancí na život

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPintestPintestshare to Moreaddthismore1

Každý leden, 1-800-Petmeds Cares ™ slaví měnit život domácího mazlíčka tím, že pomáhá třem adoptivním mazlíčkům dostávat lékařskou péči, kterou potřebují, prostřednictvím změny životní soutěže pro domácí zvířata. Vítězem prvního místa v letošním soutěži je Puppy Pug, jménem Simpson.

Simpson byl zasažen automobilem na konci prosince a utrpěl zlomenou pánev, silniční vyrážku a velkou otevřenou ránu na pravé zadní noze, odhalila kloub a vazby nohy. Sotva přežil původní nehodu a měl být z důvodu velkého poškození eutanizován. Pug Rescue Austin z Austinu v Texasu, zavolal o něm z kliniky nouzového veterináře a dokázal ho zachránit právě včas.

Devítiměsíční štěně mělo dlouhou cestu k uzdravení a stále má dlouhou cestu. Rozsáhlé rány na jeho pravou zadní nohu se uzdravily a v současné době má na sobě obsazení. Stále potřebuje zdlouhavou a drahou ortopedickou chirurgii, aby opravil zlomenou pánev a umožnil mu pohybovat se tak, jak by mělo štěně, svobodně a bez bolesti.

Simpson čeká na schůzku s veterinárním specialistou, aby pro něj rozhodl o nejlepším chirurgickém řešení. PRA doufá, že chirurg může opravit zlomenou zásuvku své pánve a udržet femorální hlavu (horní část této nohy) v pánvi. Tato možnost mu dává nejlepší šanci na zotavení plného, ​​normálního používání této nohy a rozsahu pohybu. Dokázal by se vrátit k normálním aktivitám štěňat, běžet a hrát si s opuštěním.

Bez ohledu na postup, o kterém se veterinární chirurg rozhodne, Simpson stráví 6 až 8 týdnů tiše zotavováním z chirurgického zákroku a podstoupením fyzikální terapie. Poté, co se uzdravil a měl všechny následné schůzky s specialistou, bude připraven na adopci!

PRA popisuje Simpsona jako sladké, odchozí štěně, které nikdy nemá špatný den, navzdory všem svým současným zdravotním problémům. Miluje být nesen a miluje každého, koho potkává. Dokonce i během všech svých ošetření ho veterinární personál popisuje jako „nejlepšího pacienta vůbec“.

Máte -li zájem o to, aby si Simpsona část své rodiny stala, podívejte se na webové stránky Pug Rescue of Austin a vyplňte přijetí žádosti.

Nebyl se nachází v oblasti Austinu, ale chcete do své rodiny přidat potřebného domácího mazlíčka? Zvažte návštěvu útulku nebo záchranné skupiny ve vaší oblasti! Můžete si také prohlédnout naši soutěžní stránku a zobrazit některé další domácí zvířata, která potřebují pomoc a domy.

Záchrana Mopsu v Austinu byla založena v roce 2009, aby pomohla mopslíků a smíšeným pleťovým mopslíkům v oblasti Austin v Texasu. Jsou odhodláni pomáhat morářům, kteří potřebují pomoc a hrdí na to, že nikdy neodvrátí mokty v nouzi.

Třetí roční soutěž o změnu a domácí soutěž pro domácí zvířata byla pořádána 1-800-Petmeds Cares ™. Spolu s nabídkou několika každoročních soutěží, 1-800-Petmeds Cares ™ daruje volně prodejné léky a výrobky pro domácí zvířata útulkům pro zvířata a záchranné skupiny v USA, podívejte se na webovou stránku Petmeds Cares a stránku Facebook.

Pro zájemce o slyšení více o Simpsonovi a jeho zotavení, prosím, zůstaňte naladěni, protože v příštích několika týdnech budeme sdílet následný příběh, včetně videa jeho před a po příběhu.

Péče o adopci domácího mazlíčka