Halloweenské kočičí ozdoby z Kittycat Art Studio

Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy*

Stále si zbývá pár týdnů léta, ale vím, že mnoho z vás se těší na pád, a samozřejmě s pádem přichází Halloween! Obvykle na Halloween neozdobuji, ale letos to plánuji udělat a dělat to brzy, abych do svého domova přinesl trochu dalšího štěstí. A tyto milé ozdoby v těchto náročných dobách jistě přinesou trochu potěšení.

Laura Anglemoyer, umělec za Kittycat Art Studio, vytváří krásné a odlišné ručně vyráběné kočičí předměty od ozdob po obrázkové rámy až po misky na jídlo a mnoho, mnohem více. Její rozmarná výtvory si jistě přinesou úsměv na tváři a všichni dělají purrfect dary. Všechny Laurelovy předměty lze přizpůsobit z fotografií vašich koček, včetně těchto krásných halloweenských ozdob.

Laura v současné době potřebuje asi 3 týdny dodací lhůty pro přizpůsobené objednávky, takže si můžete koupit nákup, abyste mohli na Halloween v dostatečném čase potěšit svůj ornament. Ozdoby také vytvářejí fantastické dárky, aby překvapily přítele.

Chcete -li vidět tento ornament a mnohem více z Lauriných rozmarných výtvorů a nákupu, navštivte prosím Laura’s Etsy Shop.

*Zveřejnění FTC: Vědomá kočka je účastníkem přidruženého programu Etsy. To znamená, že pokud se rozhodnete koupit prostřednictvím některého z našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a službách, které jsme buď použili, nebo bychom se sami používali.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Purrmaid Wall Art a Ozdoby z Kittycat Art Studio

Valentýnské ozdoby z Kittycat Art Studio

Kočičí ozdoby a stromové završení z Kittycat Art Studio

«Kočičí tábor Jackson Galaxy jde virtuální a je to zdarma
sochy skleněné kočky »

2 komentáře k Halloweenské kočičí ozdoby z Kittycat Art Studio

Janine říká:

15. září 2020 v 6:59

Tyto ozdoby jsou rozkošné.

Odpověď

Angela Gosselin říká:

15. září 2020 ve 2:11

Milujte všechny tyto úžasné dekorace. velmi roztomilý! Angel Kitty Tree Topper OMGOODNESS! miluji to! Určitě navštívím Etsy, abych se podíval.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ