Dělají tyto doplňky něco pro klouby?

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore5

Artritida je definována jako zánět kloubu. Tento zánět často vyvolává bolest nebo otoky. Existuje celá řada druhů artritidy, které mohou psi i kočky vyvinout, nejtypičtější je osteoartróza. Bok a ramenní klouby jsou obvykle nejvíce postižené. Když chrupavka začne používat pryč, kosti se vystaví; Kost má nervy a také když se to drhne proti další kosti. Výsledkem je bolest i zánět. Osteoartróza se někdy vyskytuje v důsledku typického opotřebení, když pes stárne, ale někdy je spuštěna jiným podmínkou, která mění klouby a také je činí citlivými, jako je dysplazie kyčle nebo lokte.

Pro prevenci je nabízeno více doplňků, jakož i léčby poruch kloubů a poruch kostí než pro jakýkoli typ jiného stavu. Tyto doplňky obsahují všechny typy komponent, které by mohly být matoucí pro osobu, která chce jen něco, co funguje. National Basic je organizace zřízená lékaři a vědci pro funkci poskytování důkazů nebo nedostatku o výhodách využití konkrétních přírodních produktů. Skóre skóre je založena na známkách dopisů „A“, „B“, „C“, „D“, „F“ a také na poslední klasifikaci je identifikována „nedostatek důkazů“.

Přestože je toto třídění nabízeno pouze pro lidi a také chybí zveřejněná data pro domácí zvířata, využiji tento systém třídění ve snaze poskytnout vám obecný koncept toho, co může fungovat a co nemusí z vědeckého vědeckého, od vědeckého. Nestranný pohled.

Vysvětlím, co tato písmena znamenají jednoduchou metodou ve prospěch stručnosti:

Znamená, že existuje silný vědecký důkaz, že produkt bude mít prospěch podmínkou.

B znamená, že existuje velký vědecký důkaz, že produkt bude mít prospěch.

C znamená, že existují protichůdné důkazy.

D znamená, že důkazy ukazují, že existuje velké množství nepříznivých vědeckých důkazů.

Pro pobyt 2 klasifikace existují silné nepříznivé vědecké důkazy (F), jakož i v případě, že studie nejsou schopny posoudit jakýkoli typ výhody vůbec, je identifikován „nedostatek důkazů“.

Některé z nejčastěji využívaných složek:

Glukosamin je přirozená sloučenina, která je objevena ve zdravé chrupavce a také pomáhá při zachování elasticity, síly a odolnosti chrupavky. Může mít také některé protizánětlivé vlastnosti. Glukosamin může být výhodný při zpomalení a dokonce i zvrácení osteoartrózy. Existují velké vědecké důkazy, které podporují využití glukosaminu v artritidě, a také v důsledku toho, že přírodní Basic mu poskytl „B.“ Kromě toho, že získává skvělé hodnocení, mnoho lidí, kteří využili glukosamin, se domnívají, že se zdá, že tento produkt zmírňuje bolest kloubů a umožňuje domácímu mazlíčku hrát a být aktivnější jako domácí zvíře, když byl mnohem mladší.

Chondroitin sulfát je jedním z hlavních glykosaminoglykanů, které obsahují chrupavku. Vyrábí se buď ze žraloka i od hovězí chrupavky, nebo se vyrábí v laboratoři. Chondroitin zvyšuje tloušťku chrupavky zvýšením hladiny absorbované vody. Chondroitin rovněž inhibuje několik enzymů, které, jak se zdá, přispívají k poškození chrupavky. Největší studie, které byly provedeny, ukázaly, že chondroitin pomáhá a má velký dopad na ty, kteří trpí osteoartritidou. Tyto pozitivní dopady byly obvykle pozorovány po nejméně 6 měsících léčby a některé pozitivní dopady se zcela neobjevily až do 24 měsíců. Natural Basic poskytl chondroitinu „A“, když byl použit pro osteoartrózu.

Perna canaliculus (zelená lipped mussel) je měkkýši objevený v částech Nového Zélandu, který je jedlý a také sestává z vysokých hladin bílkovin, uhlohydrátů, glykosaminoglykanu, nějaké vody, stejně jako některých ETA, které jsou typem Omega 3 mastného Kyseliny, které pomáhají snižovat zánět. Perna canaliculus také obsahuje glukosamin, který také ukázal, že má poněkud výhodné účinky. Ačkoli tento produkt nebyl hodnocen podle národního standardu, hodnotil řadu prvků, které obsahuje, které by mohly být odpovědné za výhodné účinky. Glukosamin získal vysokou kvalitu. Kyseliny eikosatetraenové (ETA) vykazovaly definitivní zvýšení tuhosti a něhy kloubu. National Basic poskytl kyselinu eikosatetraenové „B“, když je použit pro revmatoidní artritidu.

Methylsulfonylmethan (MSM) je přirozeně objevován v ovoci, zrna, zvířatech a také v každé buňce lidského těla. Předpokládá se, že MSM má protizánětlivé i vlastnosti snižující bolest. Mnoho lidí mluvilo velmi o schopnosti MSMsnížit bolest a zvýšit pohodlí. V roce 2005 byla provedena jedna malá výzkumná studie, která prokázala, že její výhody zmírňují bolest, ale nemusí se nic jiného řešit. National Basic poskytl MSM „C“, když byl použit pro osteoartrózu, což naznačuje, že důkazy pro jeho využití jsou nejisté nebo protichůdné.

Vitamin E je vitamin rozpustný v tucích s antioxidačními vlastnostmi, který pomáhá snížit poškození vyvolané věcmi zvanými volnými radikály. Výzkumná studie nebyla dokončena při využití vitamínu E pro osteoartrózu, ale v současné době se hodnotí mnoho budoucích výhod. Přestože výzkumná studie stále provádí, zda je vitamín E výhodný nebo ne, velkou zprávou je, že jeho použití není spojeno.

Vitamin C je rovněž chápe jako kyselina askorbová. Předpokládá se, že pomáhá výrobě těla, stejně jako opravné pracovní svaly, kolagen, šlachy a vazy působící jako nezbytná živina. U zdravých psů i koček není pravděpodobně žádný požadavek na doplnění. Pokud chápu, neexistuje žádná výzkumná studie, která by ukazuje, že vitamin C pomáhá osteoartróze.

Mangan je kofaktorem pro enzymy, které se účastní tvorby pojivové tkáně, kosti, faktorů srážení a dalších proteinů. Mnoho z krmiv pro domácí zvířata přidává do svých produktů mangan, takže pokud je domácí mazlíček krmen dobře vyváženým, nutričně celkem pro domácí zvířata, které s největší pravděpodobností nebude nedostatečné. Nezjistil jsem žádný typ výzkumné studie, který skutečně podporuje poskytování dalšího manganu nebo že tento produkt dokonce pomáhá jakýmkoli způsobem.

Selen je stopový kov, který pracuje s vitaminem E jako antioxidantem na ochraně buněk. Nedostatekselenium je u psů velmi neobvyklý a u koček téměř neslýchaný. Výzkumná studie o selenu neprokázala výhodu a může skutečně způsobit specifické vedlejší účinky.

Omega 3 mastné kyseliny, DHA a EPA mají protizánětlivé vlastnosti a v současné době se zkoumají pro jejich využití při léčbě osteoartrózy. Existují skutečně důkazy podporující jejich využití při revmatoidní artritidě. Mastné kyseliny jsou chápány jako skvělé pro alergie a suchou pokožku u psů i pro kočky. Můj vlastní veterinář právě minulý týden navrhl, abych poskytoval svému psovi, vévodovi, některým Omega 3, abych snížil množství uvolňování a zabránilo tomu, aby jeho pokožka zasekla.

Extrakt z hroznového semene je docela výkonný antioxidant, potenciálně ještě silnější než vitamíny C a také E. Předpokládá se, že je schopen snížit poškození volných radikálů, posílit a také opravit pracovní tkáň a také pomáhat udržovat alergie také jako zánět při kontrole snížením produkce histaminu.

Kreatin je derivát aminokyselin, o kterém se předpokládá, že postupem času zvyšuje zvýšenou aktivitu. Mnoho lidí, kteří se snaží vyvinout svaly ve fitness centru, využilo kreatin. Ačkoli to nebylo zkoumáno u artritidy, pokud vím, Natural Basic mu poskytl „C“, když byl použit ke zlepšení hmoty nebo síly svalové hmoty. Jak přesně to pomáhá mému domácímu mazlíčku? Opravdu to není. „C“ není tak fantastické hodnocení A, což znamená, že výsledky byly smíšené a kreatin byl spojen se specifickými vedlejšími dopady, jako je křeče svalové hmoty, rozrušení břicha, dehydratace a přírůstek hmotnosti. Navíc, protože jsem nebyl schopen objevit žádné typy studií u domácích zvířat na podporu jeho využití I osobně by se držel dál od poskytování svých mazlíčků jakýkoli typ doplňků kreatinu.

Zánět kloubů je nepříjemný a může být také nepříjemným stavem u mazlíčků. Natural produkty mohou být skvělým umístěním pro zahájení léčby, stejně jako konkrétní, jako je glukosamin, chondroitin, stejně jako Omega 3, které prokázaly určité výhody, když, když se ukázaly, když se ukázaly určité výhody, když správně využíváno. Ještě jeden určí, že se to nedostalo do medicínských knih, je pravda, že mnoho našich klientů přísahá výsledky. Někteří mi řekli, že poskytování těchto přírodních produktů pomáhalo jejich domácímu mazlíčka dál od silnějších nesteroidálů, jako je rimadyl, premicox nebo metacam.

Všechny tyto alternativy, některé užitečné i některé, které nejsou tak užitečné, musí být veterinárním lékařem monitorovány. Tyto produkty mají určité vedlejší dopady a mohou být nebezpečné při předávkování. Navíc, když domácí mazlíček potřebuje silné léky na předpis, váš veterinář je jedinou osobou, která je způsobilá, aby si vybrala tento požadavek a předepisovala léky. Skvělé spojení s veterinářem vašeho domácího mazlíčka je fantastickým začátkem v tom, že vaše domácí zvíře udržuje zdravý a šťastný po mnoho dalších let. Jako vždy je také nabídnut lékárník 1800PetMeds k odpovědi na jakýkoli typ obav spojených s léky, které mohou mít.

Léky pro domácí zvířata