Budu si užívat nové show Cesara Millana, Cesar 911

Jsem fanoušek Cesar Millan.

Jeho původní show pro domácí pes Whisperer byla prominentní v roce 2007, kdy jsem přijal svého domácího psa Ace, stejně jako Millanovy „klidné, asertivní“ techniky skutečně posílily to, co mi již přišlo přirozené.

Jeho knihy i televizní pořad mě skutečně motivovaly k tomu, abych vyhověl politikám a konzistentním cvičením pro mého mladého psa.

Millan je také obrovským důvodem, proč jsem zahájil firmu pro domácí zvířata. Pomohl mi rozpoznat hodnotu cvičení pro psy a přesně to, jak škodlivé je pro psy, když nemají žádnou odbytiště pro svou energii.

Je pro mě zvláštní, jak si hodně myslí mnoho nadšenců pro psy na Millanovy techniky „drsné“ nebo „kontroverzní“. Věřím, že to velmi vypráví o tom, kde jsme jako společnost.

Volání Millanových technik „urážlivé“ je neúctivé vůči dostupným psům, kteří jsou skutečně zneužíváni každý den. Nepožadujeme se obavy o klienty trenéra hvězdného domácího mazlíčka. velký zármutek.

Millan je někdo, kdo udělal mimořádný rozdíl ve světě pro nespočet psů i jejich rodin. Pomáhal psům udržovat své domovy. Pomohl, aby přivedl zpět obrázek pitbull psů. Pomáhal rehabilitaci psů, kteří by jinak byli zabiti.

Jak to mohu kritizovat?

Millan má novou show v pátek 7. března s názvem Cesar 911. Bude vysílat na Nat Geo Wild. Prohlédněte si své regionální výpisy pro vysílač.

Mám v plánu nahrávat a také si užít první epizodu, kde Millan pomáhá černé laboratorní mix, o kterém se sousedé věří, že musí být kvůli agresi zabit. Video přívěsu je níže.

A co ty?

Jste fanouškem Cesara Millana?