Bella slaví National jako váš den domácího mazlíčka

AddThis Sdílení Tlačítka na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPinterestshare na moreaddthismore2

Ahoj znovu, EveryPawdy * Bella Waves Paw *! To jsem já, Bello!

Protože včera byl národní jako váš den domácího mazlíčka, věřil jsem, že půjdu se svými albami a také objevím všechny fotografie, které mám od sebe, když jsem objal od svých Pawrents. Právě zde je několik z nejlepších objetí a mazlení, z nichž máme fotografie.

Úplně první je na adopční akci pro pomeraniánskou záchranu v jižní Kalifornii, venku byla chladná a maminka mě zastrčila do její bundy, aby mě udržovala v teple:

Tohle je na jedné další události SCPR adopce, na které byly oba mé Pawrents na:

Tento třetí obrázek byl pořízen na Woofstock Beverly Hills a také je naprosto upřímný. S našimi pěstounskými psy jsme šli na ještě jednu adopční akci pro SCPR. V okamžiku, kdy si maminka vysadila obrovský nedbalý polibek na mou tvář:

Objetí prostě nemohou stárnout. Toto je ještě jedna krásná fotografie mámy, která mě stiskla, která je z našich preferovaných fotografií společně:

Nezapamatujte si, že si dnes nashromáždí svého mazlíčka a poskytneme mu vynikající obrovské objetí! Líbí se nám to stejně jako vy, stejně jako vy, když jste u toho, poskytněte svému mazlíčka objetí ode mě!

Milovat,

Bella Pomeranian