Catsong od T.J. Banky: Aktualizováno s mnohem více příběhy

Catsong, vítěz ceny za cenu za Anial Animal Animal z roku 2007, je zpět s mnohem více příběhy, mnohem více poezie a mnohem více-co jiného? – kočky. Tato podmanivá a nádherná sbírka příběhů o speciálních kočkách a dopadu, který měli na autorův život, slaví nesmírnou lásku, štěstí a pohodlí, které přinesli, každá svým vlastním a zvláštním způsobem.

Od Alexandra, Car-Cat, který se spřátelil s dítětem … do Keisha, Blue Tortie, který byl přirozeně narozeným léčitelem… do Phoenixu, Ruddy Abyssinian, který učil autora o tom, jak skočí víra, všechny příběhy se dotknou vašeho srdce . “Humorný, občas tragický, filozofický, vzdělávací a vždy ztělesněním soucitu a porozumění o nádhernost koček … Tato kniha je požehnáním,” píše Rita Reynoldsová, autorka The Blessing the Bridge: Co zvířata nám ukazují o smrti, ukazují o smrti, umírá a dále. “Každá kapitola této knihy sestává z nádherně brilantního slovního obrázku koček koček,” poznamenává Dr. Caroline Schaffer, veterinární a docentka na škole veterinárního lékařství na Tuskegee University. “Toto je kniha, která skutečně ctí vztahy mezi lidmi, kočkami a jejich veterináři.”

Aktualizovaná verze přináší zpět staré oblíbené, jako je Derv, Grand Old Man, Phoenix a jeho (doslovný) Sidekick Hawkeye; a zbytek původního gangu. Ale jsou tu i někteří nováčci: Iris, jemná Siamse, která se stala pečovatelkou své starší paní; Circe, malý modrý Abyssinian s géniem pro přátelství; A Phoebe, Antiques Shode Cat, která ví, co lidé potřebují, než to udělají.

Tato kniha, poklad pro každého milovníka koček, by vytvořila skvělý dárek na dovolenou. U individualizovaných a podepsaných kopií kontaktujte autora.

T.J. Banks je autorem Souleiado a Houdini, románu pro mladé dospělé, který Cleveland Amory nadšeně označil „vítěze“. Její práce se objevila v počtu antologií, včetně kuřecí polévky pro duši jednoho rodiče a šálek pohodlí pro ženy v lásce.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Recenze knih: Catsong od T.J. Banky

Recenze knih: Náčrt People: Příběhy na cestě od T.J. Banky

Recenze knih: Houdini od T. J. Banks

«Vítězové šály na kočičí tisk
Vítězové škrábanců Katris »

2 komentáře k Catsongu od T.J. Banky: Aktualizováno o mnohem více příběhů

Sue Brandes říká:

28. listopadu 2014 v 15:27

Díky Ingrid. Hezký obal knihy. Zní to opravdu dobře.

Odpověď

SafePethaven říká:

28. listopadu 2014 v 1:19

:-))
Vynikající nápady na dovolenou a dárky B’Day

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ